رمان خارجی

کافه چرا (داستانی در مورد مفهوم زندگی)

(Das cafe am rande der welt)

جان استرلسکی به عنوان یک مدیر تبلیغاتی که مدام در تنش و استرس به سر می‌برد یک شب در یک کافه کوچک در مکانی پرت با پرسش‌هایی در رابطه با مفهوم هستی روبه‌رو می‌شود. این پرسش‌ها جان را عمیقا به فکر واداشته و او را از روز‌های کاری‌اش دور کرده و به سواحل هاوایی می‌برد. و به این ترتیب دیدگاه جان نسبت به زندگی و روابطش تغییر کرده و درمی‌یابد که از یک لاک‌پشت سبز دریایی چه چیزهای زیادی می‌شود یاد گرفت و از این روی مسافرت او در نهایت تبدیل می‌شود به یک سفر عمیق درونی به اعماق وجود خودش.

9786001822049
۱۳۹۵
۱۱۲ صفحه
۱۸۳ مشاهده
۰ نقل قول
جان استرلسکی
صفحه نویسنده جان استرلسکی
۲ رمان Following a life changing event when he was thirty-three years old, John was inspired to sit down and tell the story of "The Why Cafe." Within a year of its release, word-of-mouth support from readers had the book inspiring people on every continent, including Antarctica. It went on to become a #1 Bestseller, and has now been translated into twenty-one languages. John has since written other books, including "Life Safari" and "The Big Five for Life" and coauthored the book ...
دیگر رمان‌های جان استرلسکی
آنتراکت در کافه چرا
آنتراکت در کافه چرا گذر زمان یک واقعیت است. شاید پذیرفتن این واقعیت برای تو کار دشواری باشد و آن را نپسندی اما بی‌فایده است زیرا واقعیت واقعیت است و وجود دارد و به همین دلیل تو باید از لحظه لحظه زمانی که هنوز برایت باقی مانده بیش‌ترین لذت را ببری.
مشاهده تمام رمان های جان استرلسکی
مجموعه‌ها