رمان خارجی

آخرین فراری

(The last runaway)

هنگامی که آنور برایت، یک کواکر متواضع، همراه با خواهرش از پریستول راهی سفر دریایی می‌شود، می‌خواهد از غصه و دلشکستگی بگریزد و زندگی تازه‌ای در آمریکا پیدا کند. اما فاجعه‌ای او را تنها و آسیب‌پذیر باقی می‌گذارد، ماندن میان دو دنیا و وابسته به مهربانی غریبه‌ها.

9786001820960
۱۳۹۲
۳۷۶ صفحه
۷۱۳ مشاهده
۲ نقل قول
تریسی شوالیه
صفحه نویسنده تریسی شوالیه
۳ رمان Born:
19 October 1962 in Washington, DC. Youngest of 3 children. Father was a photographer for The Washington Post.

Childhood:
Nerdy. Spent a lot of time lying on my bed reading. Favorite authors back then: Laura Ingalls Wilder, Madeleine L’Engle, Zilpha Keatley Snyder, Joan Aiken, Susan Cooper, Lloyd Alexander. Book I would have taken to a desert island: Anne of Green Gables by L.M. Montgomery.

Education:
BA in English, Oberlin College, Ohio, 1984. No one was surprised that ...
دیگر رمان‌های تریسی شوالیه
نور شعله‌ور
نور شعله‌ور پس از رمان محبوب و پرفروش دختری با گوشواره مروارید نور شعله‌ور دومین اثر تریسی شوالیه است که به فارسی منتشر می‌شود. او سبکی منحصر به فرد در نگارش رمان براساس زندگی شخصیت‌ها و هنرمندان مشهور دارد: ترکیبی از واقعیت و خیال، که نه به شکل زندگینامه‌ای خشک بلکه در قالب رمانی پرکشش به مخاطب ارائه می‌شود.
دختری با گوشواره مروارید
دختری با گوشواره مروارید تریسی شوالیه تحصیلات خود را در رشته نویسندگی خلاق به پایان رساند. او آمریکایی ‌الاصل است و اکنون در لندن زندگی می‌کند. تریسی شوالیه در کتاب جذاب ((دختری با گوشواره مروارید)) تاریخ و فلسفه را از نظر هنری و احساسی، در هم می‌آمیزد.
مشاهده تمام رمان های تریسی شوالیه
مجموعه‌ها